Експлуатація будівель

Комплекс робіт з утримання, обслуговування і ремонту будівлі – це збереження і поліпшення технічних характеристик об'єкта нерухомості, що призводить до збільшення його ринкової вартості в кінцевому підсумку.

Якщо ви зацікавлені в отриманні стабільного доходу від нерухомості, продовження терміну служби об'єкта, вам необхідна професійна експлуатація будівель (Facility Management), тобто постійний контроль і, при необхідності, ремонт або заміна конструктивних елементів житлових і нежитлових приміщень.

Докладніше

Управління нерухомістю

Управління об'єктами нерухомості включає в себе комплекс заходів щодо збереження об'єкта та його прибутковості.

Наша компанія пропонує послуги з комерційного управління об'єктом (Property Management), яке включає в себе ведення договорів оренди та страхування, ведення документообігу та бухгалтерської звітності, вибір постачальників та укладання договорів про надання комунальних послуг, підготовка фінансових звітів та ін.

Докладніше

Будівництво

Капітальне будівництво – один з основних напрямків діяльності компанії «ІнТекСервіс», яка за період роботи завоювала надійну репутацію.

Позитивні відгуки замовників – краща характеристика нашої роботи!

Ми надаємо весь спектр послуг, пов'язаний з капітальним будівництвом.

Докладніше

Ремонтно-оздоблювальні роботи

Виконання ремонтно-оздоблювальних робіт є невід'ємною складовою діяльності з управління та експлуатації нерухомості. Ці роботи здатні значно збільшити естетичну привабливість і надати більшу функціональність як житлових, так і нежитлових приміщень.

Також поліпшення зовнішнього вигляду об'єктів і їх виробничих, житлових характеристик – це ті заходи з благоустрою, які спрямовані на створення комфорту навколо нас.

Докладніше