Будівництво

Капітальне будівництво – один з основних напрямків діяльності компанії «ІнТекСервіс Груп», яка за період роботи завоювала надійну репутацію. Позитивні відгуки замовників – краща характеристика нашої роботи. Ми надаємо весь спектр послуг, пов’язаний з капітальним будівництвом.

В капітальне будівництво входить:

  • власне, саме капітальне будівництво;
  • реконструкція та відновлення будівель і споруд;
  • прокладка інженерних комунікацій;
  • оформлення документів на землю;
  • реставрація та оформлення фасадів;
  • дизайн інтер’єрів та внутрішнє оздоблення;
  • ремонтні роботи будь-якої складності;
  • архітектурне проєктування та узгодження проєктів.

Що ми будуємо?

Наша компанія займається не лише будівництвом «під ключ», а й береться за завершення розпочатих робіт. «ІнТекСервіс Груп» виконає спорудження об’єктів будь-якого рівня складності. Не має значення, які у нього розміри, технічний стан і необхідний обсяг оздоблювальних робіт. Ми будуємо: котеджі і заміські будинки; автозаправки та автомийки; магазини, виробничі приміщення і склади; кафе, бари, ресторани та багато іншого.

Чим ми кращі?

«ІнТекСервіс Груп» вигідно відрізняється від інших компаній. За нашими плечима – багаторічний досвід в капітальному будівництві. Нам під силу впоратися з будь-яким завданням. Кращі перевірені будівельники-професіонали працюють як єдина злагоджена команда. У нашому розпорядженні новітня техніка та обладнання. «ІнТекСервіс Груп» застосовує передові будівельні технології і завжди в курсі всіх новинок в будівельній сфері. Все це дозволяє нам виконати будь-яке завдання в найбільш оптимальні строки, дотримуючись при цьому найвищої якості.

Гнучка цінова політика компанії «ІнТекСервіс Груп» ґрунтується на можливостях замовника і враховує його вимоги. Багатий досвід наших фахівців допоможе уникнути непотрібних витрат і раціонально використовувати Ваші кошти при виборі будівельних матеріалів. З нашою допомогою Вам також вдасться уникнути їхніх необґрунтованих витрат при спорудженні об’єкта. Ми здійснюємо технічний нагляд над проведенням кожного етапу капітального будівництва. Компанія бере на себе повну відповідальність – наша діяльність буде строго відповідати умовам договору та проєктній документації. Всі роботи ведуться з дотриманням вимог ДБН У та інших технічних умов.

Надається гарантія.

Звертайтеся до нас і ми виконаємо будь-який вид робіт з капітального будівництва. Вас порадує якісне виконання проєкту, зданого в термін, і зробленого так, як Ви задумали.